O nás

O nás


Tím Zlatníctvo Panaks

Začiatky budovania našej rodinnej firmy siahajú až do roku 1968, kedy sa súčasná majiteľka firmy pani Anastázia Panáková zamestnala ako mladá začínajúca zlatníčka v podniku Kovotex Trenčín. Neskôr pôsobila v jednom z najrenomovanejších šperkárskych podnikov vtedajšej doby, v spoločnosti Zlatokov Trenčín, kde sa s kolektívom spolupracovníkov podieľala na neustálom skvalitňovaní výroby ručne pilovaných retiazok. Práve tento druh výrobkov je v súčasnosti jednou z hlavných výrobných činností jej vlastnej firmy a je známy po celom území Slovenskej ale i Českej republiky.

Po 21 rokoch praxe, v roku 1991, sa pani Anastázia rozhodla založiť vlastnú firmu Zlatníctvo Panaks a už od začiatku sa držala motta: ,,dobré meno sa buduje roky, ale stratiť sa dá za veľmi krátku chvíľu“. Snažila sa ponúknuť svojim zákazníkom chýbajúce komplexné služby, ktoré bezprostredne súvisia s výrobou a predajom šperkov a hodiniek. Do prevádzky firmy sa neskôr zapojili aj ostatní rodinní príslušníci a firma sa neustále posúva ďalej.

Logo Zlatníctvo Panaks

Zlatníctvo Panaks v tomto roku oslavuje 26. výročie svojho vzniku.

V súčasnosti má firma 3 maloobchodné predajne, v ktorých ponúka svojim zákazníkom najnovšie módne trendy z domácich a zahraničných šperkárskych a hodinárskych výstav. Šperky z kolekcie Ti Sento Milano sú dostupné nielen v našom e-shope ale aj v kamennej predajni Panaks – šperky a hodinky.

Zlatníctvo Panaks

Panaks – šperky a hodinky

Zlatníctvo Panaks

Klenoty Panaks

Zlatníctvo Panaks

Zlatníctvo Panaks

“Ak sa rozhodnete pre nákup v našom e-shope, alebo kamenej predajni a stavíte na 26 ročnú tradíciu, spoľahlivosť a kvalitu poskytovaných služieb, bude nám cťou presvedčiť Vás, že ste sa rozhodli správne.”

Kolektív Zlatníctva Panaks

Pin It on Pinterest